بیمه  آتش سوزی

خسارت های مالی که بر اثر آثر آتش سوزی ، صاعقه ، انفجار به بنای ساختمان و اموال و دارایی وارد شده را تحت پوشش قرار می دهد. پوشش های اضافی بسیار مهم مثل زلزله ، سیل ، ترکیدگی لوله آب ، شکست شیشه به تنهایی و … را هم شامل می شود که می توان با پرداخت مبالغ بیشتر اضافه کرد.

 

طرح های ویژه بیمه آتش سوزی

واحد های مسکونی ، مراکز صنعتی و غیرصنعتی می تواند تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار بگیرند . مراکز صنعتی مثل کارخانه ها و مراکز غیرصنعتی مثل فروشگاهها ، تعمیرگاه ها، ساختمان های اداری و آموزشگاه ها ، بیمارستانها و …

طرح مهر

این طرح جامع ترین طرح آتش سوزی است که بیمه های متنوع آتش سوزی ، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده را تحت پوشش قرار می دهد. خطراتی مثل آتش سوزی ، صاعقه و انفجار ، شخص ثالث ( همسایگان ) ، غرامت فوت و هزینه پزشکی بیمه می شود.

مسکونی

که می توان ساختمان و اثاثیه منزل را در مقابل آتش سوزی ، انفجار ، صاعقه ، سیل و زلزله بیمه کنید.

واحد صنفی

در طرح آتش سوزی واحدهای صنفی ، بیمه های مورد نیاز اصناف کشور از جمله بیمه آتش سوزی عرضه می شود.

 

مدارک مورد نیاز:

1) اعلام صورت ریز اشیاء آسیب دیده و ارزش آن   2) فهرست اشیاء سالم   3) گزارش مقامات آتش نشانی و نیرو انتظامی ، تعداد عکس و فیلم از مواضع آسیب دیده ، اصل گزارش ژئو فیزیک در صورت زلزله ، اصل گزارش نیرو انتظامی در صورت سرقت با شکست حرز ، اصل گزارش سازمان هواشناسی در صورت طوفان و صاعقه.

بعد از وقوع آتش سوزی باید حداکثر ظرف 5 روز به شرکت بیمه اطلاع رسانی کنید و حداکثر ظرف 10 روز کیفیت حادثه ، فهرست اشیاء نجات داده شده و مبلغ تقریبی خسارت را برای شرکت بیمه ارسال کنید.

حداکثر بعد از 15 روز فهرست اموال موجود در حادثه و اموال از بین رفته و آسیب دیده در اختیار شرکت قرار گیرد.

کارشناسان شرکت در بازدید خود از محل حادثه اقدام به براورد خسارت می کند و شما بعد از تحویل مدارک اقدام به دریافت خسارت می کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *