بیمه زندگی و سرمایه گذاری بیمه ایران (مان)

بیمه نامه ای بلند مدت است که هر کس با توجه به شرایط اقتصادی و هر سن و سالی می تواند نسبت به تهیه این بیمه نامه اقدام نماید.این یک روش آینده نگری است که از پرطرفدارترین رشته های بیمه ای در کل دنیاست.اگر چه در کشور ما هنوز فرهنگ بیمه عمر چندان رشد نکرده است اما امید آن می دهد در سالهای آتی نمایندگان شرکتهای بیمه نظیر نمایندگی ما رسالت بیمه ای خود را به سرانجام برسانند.

انتخاب بیمه عمر مناسب

قبل از تهیه بیمه عمر برای خودتان و یا اعضای خانواده بهتر است از یک مشاور با تجربه اطلاعات و شرایط بیمه نامه را دریافت کنید یا در فضای مجازی بیمه عمر مناسب احوال خودتان را بیابید.اولین و مهمترین گزینه در انخاب بیمه عمر مناسب بیمه عمری است مناسب شرایط و نیازهای شما باشد.
اینکه دغدغه شما چیست و هدفتان از تهیه بیمه عمر چه می باشد فاکتور مهمی در نوع بیمه دریافتی می باشد.
اولین گزینه میزان حق بیمه ای است که قرار است شما پرداخت کنید .در بیمه ایران حق بیمه از ماهیانه 50 هزار تومان تا سالی 20 میلیون تومان می باشد که با توجه به تورم موجود در کشور پیشنهاد می گردد مبلغ اولیه انتخابی را بصورت سالانه از 5 تا 20 درصد افزایش دهید.هر میزان که حق بیمه شما بیشتر شود مبلغ سرمایه بیمه عمر نیز بیشتر می شود و در نهایت پوششهای بیمه ای نیز اضافه می گردد.

پوششهای بیمه عمر

پوشش فوت عادی بیمه عمر(فوت به هر علت)

مهمترین قسمت بیمه عمر ، سرمایه فوت آن است که برای زمانی معمولا حائز اهمیت می گردد که با فوت بیمه شده زمانی که وی سرپرست خانواده باشد،تامین مالی برای خانواده دچار مشکل گردد.بر اساس شرایط بیمه عمر زمانی که فردی فوت شود سرمایه فوت وی بهمراه اندوخته سرمایه گذاری وی به ذی نفعان وی پرداخت می شود.میزان سرمایه فوت بر اساس حق بیمه مشخص می گردد که تا 35 برابر حق بیمه قابل تعیین است.

می توانید ادامه این مطلب را در لینک زیر بخوانید و یا فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

ثبت نام آنلاین بیمه عمر

نمایندگی بیمه ایران- خورشیدی کد 30130هدف ما در بیمه ایران این است که با بیمه گذاران خود در ارتباط باشیم تا در طول مدت، مشکلات احتمالی رفع شده و جنبه های مختلف موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

ما هر روز با شما هستیم از صبح ساعت 7.30 تا عصر 16. در صورتی که خارج از این ساعات به مشاوره یا کمک ما احتیاج داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.