بیمه آتشسوزی

خسارت های مالی که بر اثر آثر آتش سوزی ، صاعقه ، انفجار به بنای ساختمان و اموال و دارایی وارد شده را تحت پوشش قرار می دهد. پوشش های اضافی بسیار مهم مثل زلزله ، سیل ، ترکیدگی لوله آب ، شکست شیشه به تنهایی و … را هم شامل می شود که می توان با پرداخت مبالغ بیشتر اضافه کرد.

طرح های ویژه بیمه آتش سوزی

واحد های مسکونی ، مراکز صنعتی و غیرصنعتی می تواند تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار بگیرند . مراکز صنعتی مثل کارخانه ها و مراکز غیرصنعتی مثل فروشگاهها ، تعمیرگاه ها، ساختمان های اداری و آموزشگاه ها ، بیمارستانها و …

  • طرح مهر

این طرح جامع ترین طرح آتش سوزی است که بیمه های متنوع آتش سوزی ، مسئولیت و حوادث خانه و خانواده را تحت پوشش قرار می دهد. خطراتی مثل آتش سوزی ، صاعقه و انفجار ، شخص ثالث ( همسایگان ) ، غرامت فوت و هزینه پزشکی بیمه می شود.

 

می توانید ادامه این مطلب را در لینک زیر بخوانید و یا فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

ثبت نام آنلاین بیمه آتشسوزی

نمایندگی بیمه ایران- خورشیدی کد 30130هدف ما در بیمه ایران این است که با بیمه گذاران خود در ارتباط باشیم تا در طول مدت، مشکلات احتمالی رفع شده و جنبه های مختلف موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

ما هر روز با شما هستیم از صبح ساعت 7.30 تا عصر 16. در صورتی که خارج از این ساعات به مشاوره یا کمک ما احتیاج داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.