هر فردی با توجه به فعالیتی که انجام می دهد و نقش اجتماعی که دارد ممکن است به سایر افراد صدمه جانی یا مالی وارد کند فرد در برابر این اسیب مسئول است و باید خسارت وارد شده را جبران کند و این خسارت ممکن است پر هزینه و سنگین باشد و گاهی جبران ناپذیر باشد، با خرید بیمه مسئولیت جبران این خسارت ها را به شرکت بیمه منتقل می کنیم .با توجه به این مسئولیت ما و نقش ما در جامعه بسیار متنوع است می توان بیمه مسئولیت را به شاخه های متنوعی تقسیم کرد.

 

انواع بیمه های مسئولیت

 

بیمه مسئولیت عمومی

بیمه عملیات ساختمانی:

در این بیمه نامه مسئولیت کارفرمایان در ارتباط با زیان های مالی و صدمات جسمانی وارد به اشخاص ثالث در اجرای عملیات ساختمانی که ناشی از هر یک از عملیت تخریب ، گود برداری ، پی کنی ، نصب اسکلت فلزی و سایر کارهای عمرانی ست تحت پوشش می باشد.

مدارک مورد نیاز و مشاوره کامل:

  1. تماس با شماره 09155194806 و دریافت مشاوره کامل
  2. بازدید کارشناس
  3. اعلام نرخ
  4. در صورت تمایل به صدور فرم زیر را پر نمایید.

می توانید ادامه این مطلب را در لینک زیر بخوانید و یا فرم ثبت نام آنلاین را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

نمایندگی بیمه ایران- خورشیدی کد 30130هدف ما در بیمه ایران این است که با بیمه گذاران خود در ارتباط باشیم تا در طول مدت، مشکلات احتمالی رفع شده و جنبه های مختلف موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

ما هر روز با شما هستیم از صبح ساعت 7.30 تا عصر 16. در صورتی که خارج از این ساعات به مشاوره یا کمک ما احتیاج داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.