بیمه جامع عمر و پس انداز مان

افراد زیادی تصور می کنند بیمه زندگی هم هزینه دارد و هم ابزاری پیچیده است،  “بیمه جامع عمر و پس انداز مان” این امکان را فراهم می نماید. بدون تغییر در شرایط فعلی امنیت، آرامش و امید را به عزیزان تان هدیه کنید. گاهی یک بیمه نامه ، فقط یک خواسته شما را برآورده می سازد، اما “بیمه زندگی مـــان” متناسب با خواسته ها و نیازهای شما طراحی شده و می تواند ترکیبی از مهم ترین خواسته های شما را برآورده سازد. این نوع بیمه نامه بدون محدودیت سنی و امکان صدور بیمه نامه از بدو تولد تا سن ۱۰۰ سالگی می تواند باشد.

بیماریهای تحت پوشش در بیمه جامع عمر و پس انداز مان

بیماریهای تحت پوشش عبارتند از ابتلا به هرگونه عارضه جسمی و یا اختلال در اعمال طبیعی اعضا و جهاز مختلف بدن در طول مدت بیمه که ناشی از بروز سکته قلبی، سکته مغزی ، جراحی عروق کرونر قلب، سرطان و پیوند اعضای اصلی بدن بر طبق تشخیص پزشک معتمد بیمه گر و با رعایت ماده ۶ به شرح زیر می باشد :

 1. سکته قلبی (Myocardial Infarction) : عبارت است از آسیب یا از بین رفتن بخشی از اعضای قلب در نتیجه خون رسانی ناکافی. این تشخیص براساس وجود مجموعه ی یافته های زیر صورت می گیرد :
  1. وجود درد سینه ای، تغییرات جدید در نوار قلب (E.C.G)، افزایش آنزیم های قلبی
 2. سکته مغزی (Stroke) : عبارت است از هر واقعه عروقی مغز یا ترومای سر که باعث نتایج و عوارض عصبی ) نورولوژیک ( به مدت بیش از ۴۴ ساعت شود و شامل انفارکتوس مغزی، خونریزی یا آمبولی از یک منبع خارجی مغز بوده مشروط بر اینکه با سی تی اسکن یا M.R.I تأیید گردد و شواهد نقایص عصبی به مدت حداقل سه ماه موجود باشد.
 3. جراحی عروق کرونر قلب (Coronary Artery Surgery) : عبارت است از انجام عمل جراحی قلب باز به وسیله گرافت عروق کرونر (CABG) ، برای ترمیم
  ۲ رگ یا بیشتر از عروق قلبی که تنگ و یا مسدود شده باشند. لزوم انجام عمل جراحی باید به وسیله آنژیوگرافی عروق کرونر تأیید شده باشد. آنژیوپلاستی یاهر نوع اقدام دیگری که از طریق روش های داخل عروقی انجام می گیرد از تعریف فوق مستثنی هستند.
 4. پیوند اعضای اصلی بدن (Main – Organ – Graft) : پیوند اعضای اصلی بدن عبارت است از دریافت عضو از طریق پیوند یکی از اندامهای زیر : قلب، ریه،
  کبد، کلیه و مغز. استخوان
 5. سرطان (Cancer) : عبارت است از بیماریهایی که به وسیله حضور یک تومور بدخیم نشان داده شده و با رشد و انتشار غیرقابل کنترل سلول های بدخیم و تهاجم بافتی (متاستاز) مشخص می شود. اصطلاح سرطان (Cancer) همچنین لوسمی ( انواع سرطان خون ) و بیماریهای بدخیم سیستم لنفاتیک همانند بیماری های هوجکین (Hodgkin) را نیز شامل می شود. هرگونه سرطان در جای غیر مهاجم (In Situ) و کلیه سرطان های پوست به استثنای ملانوم بدخیم از تعریف فوق مستثنی هستند

دوره انتظار هر یک از بیماریهای فوق الذکر بند های ( ۱ تا ۴ ) سه ماه و برای پوشش سرطان برابر با شش ماه از آغاز قرارداد بیمه می باشد که در این مدت بیمه گر هیچگونه تعهدی برای جبران خسارت وارده نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *