بیمه بدنه اتومبیل

با خرید بیمه بدنه اتومبیل خسارت وارد به اتومبیل مورد بیمه در اثر حوادث زیر قابل پرداخت خواهد بود.

حادثه:

خسارت ناشی از برخورد موضوع بیمه با یک جسم ثابت یا متحرک یا برخورد اجسام دیگر به موضوع بیمه یا واژگونی و سقوط موضوع بیمه یا چناچه در حین حرکت اجزا یا محمولات موضوع بیمه به آن برخورد نماید و موجب بروز خسارت گردد.

آتش سوزی:

خساراتی که در اثر آتش سوزی، صاعقه و یا انفجار به اتومبیل بیمه شده یا لوازم اصلی همراه ظان وارد گردد.

سرقت کلی :

در صورتیکه اتومبیل بیمه شده دزدیده شود یا در اثر عمل دزدی یا شروع دزدی به وسیله نقلیه و یا وسایل اصلی آن که در بیمه نامه درج شده خسارات وارد گردد.

۴- خساراتی که در جریان نجات و حمل و نقل بیمه به آن وارد شود.

۵- خسارت باطری و لاستیکهای چرخ موضوع بیمه در اثر هر یک از خطرهای بیمه شده تا پنجاه درصد قیمت نو آنها.

پوشش های تکمیلی بیمه بدنه اتومبیل

در صورتیکه بیمه گذار علاوه بر جبران خسارتهای اصلی وارده به اتومبیل، متقاضی جبران خسارات دیگر وارد به اتومبیل خود باشد یا پرداخت حق بیمه ای اندک می تواند اتومبیل خود را در برابر حوادث و خسارات ذیل نیز تحت پوشش قرار دهد:

توضیحات مهم در بیمه بدنه اتومبیل

۱- شرکت سهامی بیمه، بیمه گذارانی که در طول مدت بیمه نامه خسارتی نداشته باشند در زمان تمدید بیمه نامه به ذیل تخفیف خواهد داد:

۲- در صورتی که بیمه گذار سابقه تخفیف عدم خسارت بیمه نامه شخص ثالث داشته باشد تخفیفات فوق به بیمه نامه بدنه نیز تعلق می گیرد.( حداکثر تخفیف بیمه بدنه ۶۰% می باشد.)

۳- در صورتی که بیمه گذار حق بیمه را بصورت نقداً پرداخت نماید ۱۰% تخفیف نقدی اعطا می گردد.

بیمه شخص ثالث

با خرید بیمه شخص ثالث در صورتیکه در اثر سانحه رانندگی از طرف وسیله نقلیه بیمه شده، خسارت مالی و جانی به دیگران وارد گردد، شرکت سهامی بیمه ایران خسارت فوق را به شرح ذیل پرداخت می نماید.

توضیحات مهم در بیمه شخص ثالث

شرکت سهامی بیمه ایران به بیمه گذارانی که در طول مدت بیمه نامه خساراتی نداشته باشند در زمان تمدید بیمه نامه تخفیف خواهد داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *