پرسش و پاسخ‌های متداول

پرسش و پاسخ و سوالات متداول که بیمه گذاران ما می‌پرسند

شاید این سوالات برای شما هم مطرح باشد. در صورتی که پاسخ خود را پیدا نکردید می توانید سوال خود را مطرح نمایید.

طبق قوانین و شرایط بیمه نامه های مسئولیت مدنی خسارت وارده به کارکنان که تابعیت غیر ایرانی دارند در صورتی قابل پرداخت است که دارای مجوز اقامت و مجوز حق کار مشخص بوده و پروانه کار دریافت نموده باشند در غیر این صورت پرداخت نمی گردد.

تعهد شرکت بیمه نامه طبق شرایط بیمه نامه در خصوص پرداخت خسارت منوط به پرداخت بخش نقدی حق بیمه بعد از حادثه پرداخت گردد بیمه گر هیچ گونه تعهدی نسبت به پرداخت خسارت نخواهد داشت. چنانچه اقساط در سررسید معین با تاخیر و بعد از تاریخ حادثه پرداخت گردد، پرداخت خسارت مشمول قاعده نسبی خواهد شد؛ یعنی به نسبتی که حق بیمه پرداخت شده خسارت پرداخت می شود.

گواهینامه رانندگی متناسب با نوع وسیله الزامی است.

  • هر دو وسیله نقلیه مقصر و زیاندیده در زمان حادثه دارای بیمه نامه شخص ثالث معتبر باشند.
  • هر دو وسیله نقلیه مقصر و زیاندیده بایستی جهت تایید حادثه ، ارزیابی و برآورد خسارت به رویت کارشناس شرکت سهامی بیمه ایران برسند
  • بین طرفین حادثه، مقصر و زیاندیده اختلافی نباشد.

اگر پاسخ مد نظرتان را پیدا نکردید سوال خود را از ما بپرسید.

ما در کنار شما هستیم تا در بحرانی‌ترین شرایط زندگی احساس نا امنی نکنید.

نمایندگی بیمه ایران- خورشیدی کد 30130هدف ما در بیمه ایران این است که با بیمه گذاران خود در ارتباط باشیم تا در طول مدت، مشکلات احتمالی رفع شده و جنبه های مختلف موضوع مورد بررسی قرار گیرد.

دسترسی سریع

ارتباط با ما

ما هر روز با شما هستیم از صبح ساعت 7.30 تا عصر 16. در صورتی که خارج از این ساعات به مشاوره یا کمک ما احتیاج داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.